KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14332165
nr 1433 2165
Magnus Malmsten
(f. 1949), Sverige
Etsning, "Gepard IV". Signerad, numrerad 5/100. Bildmått: 49x42 cm, yttermått inklusive ram: 76x64 cm
Magnus Malmsten, svensk bildkonstnär född 1949.
måndag 22 november 2021
kl 18:32:09
22 nov